Súťaže

"Vyhni sa dlhu" video IV.HB obsadilo 3. miesto v súťaži FinQ Majster 2021  

Cieľom sútaže je prispievať k rozvoju finančnej gramotnosti žiakov. Úlohou pilotnej triedy IV.HB bolo prostredníctvom videa pod názvom "Vyhni sa dlhu" prezentovať kritické myslenie v oblasti financií.

Prijatie u pána prezidenta-vítazi súťaže cestov.ruchu 2016  

Ing. Kelešiová a Šimíčková boli so svojimi úspešnými žiakmi prijatí v prezidentskom paláci. Ocenenie a prijatie bolo na základe víťazstva v celoštátnej súťaži cestovného ruchu Vitajte v našom regióne 2016 v programe Junior Achievement Slovensko.

Vitajte v našom regióne 2016: Po stopách čertov  

Víťazi celoštátnej súťaže Vitajte v našom regióne 2016. Názov: Po stopách Čertov – pod vedením Ing. Gabriely Kelešiovej Tím prezentoval tipy na výlety na rôzne „čertovsky“ zaujímavé miesta v regióne, ktoré sú spojené s povesťami o čertoch. Žiaci získali ocenenia v týchto kategóriách: 1. miesto v kategórii: Najzaujímavejšia prezentácia regiónu 1. miesto v kategórii: Prezentačné vystúpenie súťažného tímu

Majstrovstvá Slovenska somelierov juniorov v Trenčíne 2016  

Somelier je gastronomický odborník - špecialista na víno a ostatné nápoje. Pracuje v reštaurácii a je poradcom pre majiteľa a hosťa v oblasti ponuky vín. Vie poradiť hosťovi, aké víno si objednať k jedlu, ktoré si práve vybral.

Aneta-varila a servírovala-Přerov 2016  

Kuchár mal za úlohu pripraviť 4 porcie moderného teplého pokrmu s prílohami v časovom limite 45 minút. Základnou surovinou boli chladené kuracie prsia supreme od firmy Makro. Kuchár mal využívať aktuálne trendy v oblasti gastronómie, racionálnej výživy a estetickej úpravy pokrmu na tanieri. Súťaže kuchárov sa zúčastnilo celkovo 10 kuchárov, súťaže čašníkov sa zúčastnilo celkovo 6 čašníkov. Súťažili sme s viacerými školami z Českej Republiky zo Vsetína, Přerova, Veľkého Újezdu, Prostějova, Kroměříža, Moravskej Třebovej a ďalších.

Terézia-Príprava zeleného čaju-Přerov 2016  

Terézia získala mimoriadnu cenu odbornej poroty

Majstrovstvá Slovenska v maratónaerobiku-Trenčín 2016  

Súťaže sa zúčastnili súťažiace zo všetkých krajov Slovenska. Naša škola mala dve želiezka v ohni , a to Lindu Dedíkovú - na fotografiách štartové číslo 36 a Alexandru Zenníkovú - na fotografiách štartové číslo 74.Alexandra Zenníková skončila na výbornom 3. mieste.