SOŠ obchodu a služieb v Trenčíne má dlhoročnú tradíciu. Počas svojho fungovania pripravila a vyškolila mnohých pracovníkov gastronomických zariadení a služieb. Jej prioritou je kvalitné vzdelávanie v moderných učebniach vybavených didaktickou technikou a praktická príprava v reálnych podmienkach - v konkrétnych zariadeniach vhodných na získavanie odborných zručností v odbore, ktorý si študent zvolil. V súčasnosti škola spolupracuje s rôznymi partnermi, vďaka ktorým majú študenti možnosť získavať viac praktických skúseností, či už v slovenských alebo zahraničných hoteloch a obchodných prevádzkach.


Koľko lásky sa zmestí do krabice...2021 - nezabúdame na seniorov Podarilo sa nám spoločne zozbierať cez 62 mikulášskych balíčkov. Veríme, že dobroty, darčeky a pozdravy seniorov potešia. Podľa našich informácii smerovali do zariadenia pre seniorov na sídlisko Juh v Trenčíne.
Projekt Erasmus+ vytvára základy medzinárodného partnerstva škôl V novembri 2021 sa študenti našej školy zúčastnili týždňového výmenného pobytu v rámci spoločného projektu ERASMUS+ v Strednej škole gastronomie a služeb v meste Přerov v Českej republike. Na spoločnom projekte troch škôl spolupracujú už druhý rok majstri odborného výcviku a študenti odborov ...
Cieľom projektu bolo priblížiť evanjelium kreatívnym spôsobom cez slovo, svedectvá, modlitbu chvál, tanec, hudbu, scénku a odovzdať svedectvo vlastného života.
Červené stužky 2021 Hlavnou filozofiou kampane je odovzdanie a prehĺbenie vedomostí a informácií o víruse HIV a chorobe AIDS mladým ľuďom. Kampaň prebieha od 2. septembra do 1. decembra 2021. Formou nástenky k danej problematike, umiestnením plagátu kampane, sledovaním DVD In Your Face, Anjeli a Príbehy Anjelov a ...
Best in English 2021 Dňa 26.11.2021 sa vybraní študenti našej školy zúčastnili 9. ročníka medzinárodnej online súťaže Best in English. Študenti si overia svoje jazykové zručnosti v kategóriách ako čítanie s porozumením, počúvanie s porozumením a gramatika v praxi.
Finančná gramotnosť - video IV.HB  Cieľom sútaže je prispievať k rozvoju finančnej gramotnosti žiakov. Úlohou pilotnej triedy IV.HB bolo prostredníctvom videa pod názvom "Vyhni sa dlhu" prezentovať kritické myslenie v oblasti financií.
Olympiáda v anglickom jazyku – školské kolo 2021 Vyhodnotenie. Kategória 2A: 1.miesto Dominika Drábová I.HA; kategória 2B: 1. miesto Aneta Pagáčová III.PRZ. Kategória 2D: 1. miesto Marek Mihula IV.ZE. Viac...

Kalendár podujatí

Predchádzajúci mesiac January 2022 Nasledujúci mesiac
Mo Tu We Th Fr Sa Su
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31