SOŠ obchodu a služieb v Trenčíne má dlhoročnú tradíciu. Počas svojho fungovania pripravila a vyškolila mnohých pracovníkov gastronomických zariadení a služieb. Jej prioritou je kvalitné vzdelávanie v moderných učebniach vybavených didaktickou technikou a praktická príprava v reálnych podmienkach - v konkrétnych zariadeniach vhodných na získavanie odborných zručností v odbore, ktorý si študent zvolil. V súčasnosti škola spolupracuje s rôznymi partnermi, vďaka ktorým majú študenti možnosť získavať viac praktických skúseností, či už v slovenských alebo zahraničných hoteloch a obchodných prevádzkach.


Školská súťaž v písaní na PC 2022 Študenti našej školy si mohli overiť rýchlosť a pohotovosť svojich prstov. Najlepšia v kategórii začiatočníci je Andrea Horečná z I.HA a v kategórii pokročilí je Kristína Kamenská z III.PRZ.
Najlepšie triedy športového dňa: 1.miesto III.PRZ, 2.miesto II.PRE, 3.miesto II.ADS. Súťaže sa zúčastnilo 20 tried.
Kaderníčka Viktória Vašková z II.DA reprezentovala našu školu na 1.ročníku medzinárodnej súťaže Matrix talent Viktória Vašková z II.DA reprezentovala našu školu na 1.ročníku medzinárodnej súťaže Matrix talent, pre talentovaných študentov kaderníckych odborov. Matrix start je dlhodobý program pre školy a študentov kaderníckych odborov na podporu offline a online vzdelávania a pri naštartovaní ...
Prihlášky na TSK do 30.5.2022. S nástupom od 1.8.2022. Viac v dokumente
1. a 2. miesto našich baristiek na celoslovenskej súťaži „Slovak Barista Cup junior V silnej konkurencii z celého Slovenska predviedli naše dievčatá svoje baristické zručnosti a kreativitu pri príprave voľného nápoja a dosiahli vynikajúce umiestnenie - Tereza Zimová získala 1. miesto a Viktória Ondrišková 2. miesto.
Zažili sme atmosféru cestovateľského dobrodružstva na ITF SLOVAKIATOUR 2022 v Inchebe Bratislava Dňa 29. 4. 2022 z Jilemáku vyrazili 3 autobusy so 150 účastníkmi odbornej exkurzie, ktorej sa zúčastnili triedy: I.HA, I.PE, I. OZR, II.HA, II. PRE, III.PRZ, IV.HA, IV.HB, I.N.
Úspešná účasť žiačok odboru BOZP na súťaži ŠVOČ na Fakulte bezpečnostného inžinierstva Žilinskej univerzity Súťaže sa okrem študentov vysokej školy UNIZA zúčastnili aj naše študentky SOŠ obchodu a služieb v Trenčíne a tiež zahraniční študenti Erasmus+ z École d´Ingénieurs vo Francúzsku. Žiačky III.EO odboru bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci, Natália Černá, Erika Kubíčková a Monika Šnáblová, ...

Kalendár podujatí

Predchádzajúci mesiac Jún 2022 Nasledujúci mesiac
Po Ut St Št Pi So Ne
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30