Aktuality

 
Súťaž v písaní na počítači - školské kolo 2023 Žiaci našej školy si opäť overili rýchlosť a pohotovosť svojich prstov. 28 žiakov súťažilo v písaní na PC v kategórii začiatočník - 1. ročník a v kategórii pokročilý - 2. ročník. Víťazi: Allan Mičega (I. P) ; Sindy Malíková (II. P)
Súťaž Mladý marketér - postup do finále „Mladý marketér“ je súťaž v znalostiach z marketingu určená pre študentov stredných škôl - zameraný na aktuálne trendy v marketingovej komunikácii so zreteľom na sociálne médiá. Vo finále SR súťaží Samuel Budinský z III.PRE
Prolongácia preukazu ISIC na ďaší školský rok Návod, ako si predĺžiť platnosť študentského preukazu ISIC na ďalší školský rok. Aplikácia UBIAN - predĺženie prostredníctvom sms.
Nové LOGO pre GASTROCENTRUM - máme víťaza školskej súťaže V súťaži o najkreatívnejšie logo pre náš školský závod Gastrocentrum, bolo udelené prvenstvo Lujze Plškovej z III. HA.
Prezreli sme si Francúzsky inštitút, Britský konzulát aj historické pamiatky v Bratislave.
Prednáška a beseda v Rakúskom inštitúte v Bratislave pre nemecky sa učiacich žiakov Dňa 24.5. nemčinárska skupina triedy II.HA spolu s pani učiteľkou Fronkovou navštívili Rakúsky inštitút v Bratislave. Žiaci absolvovali prehliadku inštitútu a prednášku a besedu s riaditeľkou inštitútu o úlohách tohto inštitútu a o možnostiach štúdia, absolvovaní kurzov, skúšok a získaní ...
Najúspešnejšími riešiteľmi spomedzi nich sú: 1. Marek Danák, I.ER 93,9 %; 2. Terézia Macharová , III.PRE 78,3 %; 3. Eliška Šimková, I.P 76 %.
V máji sa naši prváci zamýšľali spolu s p. Prekopom, lektorom občianskeho združenia Slovensko bez drog, nad užívaním drog. Prednáška „Pravda o drogách“ ujasnila prítomným žiakom i pedagógom význam slova „droga“ ako látky, ktorá je návyková a zároveň omamná.
Prednáškou a hrou žiaci II.ER a II.P spoznali činnosť Európskeho spotrebiteľského centra Dňa 23. 5. 2023 žiaci II. ER a II. P absolvovali zaujímavú prednášku Mgr. Pavlovkina z Európskeho spotrebiteľského centra v Bratislave. Sieť ESC svojou činnosťou prispieva k posilneniu národných a európskych právnych rámcov, a k vykonávaniu spotrebiteľského práva. Spestrením prednášky bola ...
<< < 1 2 3 4 5 > >>

Kalendár podujatí

Predchádzajúci mesiac Jún 2023 Nasledujúci mesiac
Po Ut St Št Pi So Ne
 
1
2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30