Alza Workshop

Dňa 20.6. sa naši tretiaci z obchodných odborov zúčastnili workshopu obchodnej spoločnosti Alza.sk.

Na začiatku workshopu sme sa dozvedeli informácie o vzniku spoločnosti , o jej 1. pobočke na Slovensku, o terajších  pobočkách, o AlzaBoxoch, o AlzaDrive v dvoch mestách.

V druhej časti nám lektori poskytli rady ohľadom životopisu, ktorý by mal byť efektívny. Dozvedeli sme sa, čo taký životopis má obsahovať a ktoré informácie doň nepatria. 

Ďalšie informácie sa týkali pracovného pohovoru: ako sa obliecť, ako sa správať, ako vystupovať. Spoločne sme nazreli do priebehu pracovného pohovoru.

Nasledujúca časť bola zameraná na predajnú sieť Alzy, na to, čo sa očakáva od predajcu (napr. znalosť produktov, znalosť poskytovaných služieb, komunikačné schopnosti, zákaznícky servis, technické zručnosti, flexibilita a adaptabilita, tímová práca).

Lektori rozprávali aj o pracovných príležitostiach, ako si môžu u nich študenti brigádne privyrobiť (hlavne na zástup počas dovoleniek). Reč bola aj o benefitoch pre zamestnancov.

Posledná časť workshopu prebehla v súťaživom duchu. Prítomní žiaci sa prostredníctvom mobilov zúčastnili vedomostného kvízu, ktorý sa týkal informácií z prezentovania spoločnosti Alza. Traja z prítomných žiakov sa stali výhercami zľavových poukážok spoločnosti. Ako spomienku na spoločné stretnutie získali všetci prítomní milú pozornosť od lektorov. Ďakujeme lektorom Alzy za zaujímavé informácie.

 

Mgr. Adriana Fencíková, kariérový poradca


Kalendár podujatí

Predchádzajúci mesiac Júl 2024 Nasledujúci mesiac
Po Ut St Št Pi So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31