Dievčatá v aerobic maratón aj v ďalšom ročníku obhájili prvenstvo.

Okesné kolo aerobic maratónu sa konalo 4.11. 2016 na Obchodnej akadémii v Trenčíne. Súťaž pozostávala zo štyroch kôl: aerobic, tae - bo, dance aerobic a zumba. Dievčatá absolvovali štyri 40 - minútové bloky, ktoré preverili nielen ich tanečné schopnosti, ale aj kondíciu.

Naše dievčatá opäť nesklamali a Alexandra Zenníková /štartové číslo 50/ sa stala víťazkou okresného kola, Linda Dedíková /š. č.39/ skončila na 3. mieste. To však nie je všetko, Elizabeta Gajdošová /š. č. 33/ skončila ôsma, Natalie Rapantová /š. č. 44/ obsadila deviatu priečku a do prvej dvadsiatky sa dostala aj Adriana Kováčiková /š. č. 49/, ktorá obsadila 13. miesto. Všetky tieto naše „želiezka“ postúpili do krajského kola, ktoré sa uskutoční 15.11. 2016 v športovej hale v Trenčíne. Dievčatám budeme držať palce, aby sa prebojovali aj do celoštátneho kola.

Našu školu ešte reprezentovali: Nina Iviczeová, Vanessa Hlinková, Martina Špániková, ktoré tiež bojovali, no žiaľ, ďalej nepostúpili.

Ďakujem všetkým dievčatám za vzornú reprezentáciu školy a výborný výsledok, lebo sme obhájili 1. miesto z minulého roka aj ako škola.